Blogy

Moje skúsenosti s chlorellou

Obrázok používateľa admin

Ku chlorelle som sa dostala vďaka mojej známej, ktorá mi ju poradila, keď som riešila virózu u svojho dieťaťa. Mala som skúsenosti s liečbou chorôb surovou stravou, ktorá je zatiaľ stále v mojom rebríčku jednotkou, no u detí sa to nie vždy stopercentne darí. Vydržať hladovku alebo niekoľko dní na surovej strave nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. A tak sme našli chlorellu. O účinkoch chlorelly sa rozpisovať nebudem, je o tom dosť článkov, stačí použiť google. Chcem písať o osobnej skúsenosti, pretože tá napovie častokrát viac.

Zelený jačmeň a chlorella

Obrázok používateľa admin

O sile zelených potravín a ich vplyve na naše zdravie ste už možno počuli.

Osvedčili sa nám zelené potraviny spoločnosti Green Ways, ktoré majú preukázateľne najvyššiu kvalitu na našom trhu. Obchodná politika Green Ways však neumožňuje predaj produktov cez internet a odporúča osobnú konzultáciu s poradcom. Ak chcete zelené potraviny vyskúšať a máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás.

Aké sú naše skúsenosti s týmito produktami si môžete prečítať v tomto článku.

Živá strava – nezmysel alebo naopak konečne zmysel?

Obrázok používateľa admin

Autorka článku Petra Šarmová alias Anežka je zakladateľkou portálov www.PrirodniCestou.cz, www.rozkvest.cz a www.PrirodnouCestou.sk, prostredníctvom ktorých inšpiruje k vedomému tvoreniu vlastného života. Článok je uverejnený v pôvodnej, neskracovanej a neupravovanej podobe.

Odoberať RSS - blogy